Zdjęcia 360 dla sklepu internetowego

W dzisiejszych czasach internet rozwinął się bardzo mocno. Coraz częściej nie trzeba wychodzić z domu, aby zrobić ogromne zakupy a przy okazji wydać spore sumy pieniędzy. Kurier puka do naszych drzwi dostarczając nam kolejne paczki. W sieci rozpoczyna się ostra konkurencja o klienta. Sklepy walczą za wszelką cenę o naszą uwagę najróżniejszymi sposobami. Dla nas jako konsumentów to bardzo dobre rozwiązanie, bowiem dzięki temu mamy znacznie większy wybór. Co przyciąga naszą uwagę?

Estetyczne zdjęcia w technologii 360

szczegółowe zdjęcia 360 - cennikPrzede wszystkim sam wygląd strony internetowej jak również jej czytelność. Jeśli nie jesteśmy w stanie poruszać się na niej intuicyjnie automatycznie cofamy się do przeglądarki i wybieramy kolejną stronę i tam przeglądamy produkty. Dodatkowo zaraz szukamy menu oraz odpowiednich filtrów. Wszystko musi się ze sobą idealnie komponować, a sam sprzedawca musi budzić nasze zaufanie. Tylko wtedy zdecydujemy się na pozostawienie u niego naszych pieniędzy. Jednak ostatnio na wielu witrynach internetowych sklepów przede wszystkim odzieżowych, ale także tych oferujących wszelkiego rodzaju dodatki do domu możemy zauważyć nowy trend jakim jest nowy typ fotografii. Są to szczegółowe zdjęcia 360 – cennik zawsze znajduje się na stronie firmy, która tego rodzaju usługę wykonuje. Na czym polega fotografia wykonywana w technologii 360? Chodzi o to, że zdjęcia sprawiają wrażenie poruszających się. Konsument może obejrzeć fotografie w taki sposób, jakby one się obracały. Dzięki temu bez większych problemów można zobaczyć zarówno przód, boki jak i tył produktu jaki chcemy zakupić. Właśnie ze względu na takie wykorzystanie technologia najczęściej wykorzystywana jest w zdjęciach sklepów internetowych z odzieżą oraz dodatkami do wystroju mieszkań. Fotografia 360 jest w dzisiejszych czasach wykorzystywana również przez różnego rodzaju gwiazdy. Głównie zespoły muzyczne czy solistów, którzy zdjęcia w popularnej ,,kuli” wrzucają na okładki płyt czy też wykorzystują do autopromocji. 

Z takimi zdjęciami możemy również spotkać się w biurach podróży zarówno tych sieciowych jak i mniejszych, prywatnych. Decydując się na fotografię w technologii 360 uatrakcyjniają oni ofertę, bowiem klient jest zaintrygowany wyglądem samego zdjęcia, ale także tego jak w rzeczywistości wyglądają budynki czy inne atrakcje turystyczne na nim się znajdujące. Wniosek jest jeden – taki rodzaj zdjęć ma zaintrygować klienta i sprawić, że zostanie on na zakupach w sklepie na dłużej, jak również wróci następnym razem.