Zalety przedłużania włosów metodą clip in

Pomimo tego, że na przestrzeni kilku ostatnich lat powstało wiele nowoczesnych metod przedłużania włosów, duża ilość kobiet wciąż decyduje się przedłużyć swoje włosy starą i znaną wszystkim metodą clip in. Ma ona bowiem dużo zalet, a nawet można powiedzieć, że znaczną przewagę nad trwałymi metodami przedłużania włosów. Skąd zatem tak duża popularność metody clip in?

Włosy przedłużone metodą clip in

naturalne włosy doczepiane blondObecnie na rynku mamy mnóstwo nowoczesnych sposobów na przedłużanie naszych włosów, które ich praktycznie nie niszczą. Jedną z najpopularniejszych metod jest ta kanapkowa dająca najbardziej naturalne rezultaty. W skrócie polega ona na wkomponowaniu między nasze naturalne włosy specjalnych taśm o różnej szerokości z włosami przedłużanymi. Takie włosy przykleja się do naszych naturalnych tuż przy nasadzie głowy. Efekty są bardzo naturalne ponieważ takie włosy tworzą naturalne przedziałki, a co za tym idzie miejsca łączeń są niewidoczne. Bardzo podobnie jest w przypadku metody clip in ponieważ one także są przymocowane do taśm z tą jedną różnicą, że we włosy je wpinamy, a nie wklejamy, co pozwala nam takie włosy zdjąć w każdej chwili i jest to ogromną zaletą ponieważ jak wiadomo długie włosy potrafią przeszkadzać zwłaszcza, gdy wykonujemy codzienne, domowe obowiązki, idziemy pod prysznic, na basen czy po prostu kładziemy się spać. Naturalne włosy doczepiane blond lub w każdym innym kolorze bez problemu znajdziemy w sklepach online. Internet to najlepsze miejsce w którym opłaca się kupować takie włosy głównie ze względu na ogromny wybór wśród ich rodzajów, czy chociażby kolorystyki. Zwłaszcza w przypadku kupowania takich włosów w odcieniach blondu. Jak wiemy włosy blond muszą być swoją kolorystyką idealnie dopasowane do blondu na naszych włosach, a sklepy internetowe posiadają bardzo dużo odcieni tego koloru zarówno w tonacji ciepłej, jak i zimnej. Oczywiście, naturalne włosy doczepiane możemy farbować, ale to zawsze nieco je niszczy.

Zakładanie włosów metodą clip in jest banalnie proste i zajmuje dosłownie dziesięć minut, gdy nie mamy w tym wprawy. Po paru razach mając już wyczucie na jakiej wysokości naszej głowy najlepiej nam się wpina poszczególne pasemka całość zajmuje mniej niż pięć minut. Dlatego nawet jeżeli się gdzieś spieszymy założenie takich włosów nie stanowi najmniejszego problemu. Ich ogromną przewagą nad trwałymi metodami jest właśnie to, że nie niszczą się tak szybko z racji tego, że nie chodzimy w nich cały dzień. To sprawia, że nie tylko za takie włosy zapłacimy mniej niż u fryzjera, ale jednocześnie posłużą nam one na dłuższy czas.