Wynajmij samochód z wypożyczalni

Kilka dni musiałem spędzić w Łodzi. Najpierw konferencja, a później jeszcze dwa spotkania z potencjalnymi klientami. Niestety, to nie był jedyny służbowy wyjazd z firmy w tym czasie, więc pojawił problem z brakiem aut. Doszliśmy więc do wniosku, że pojadę koleją. Akurat dojazd pociągiem ze Śląska nie stanowił kłopotu. Uznaliśmy też, że na miejscu wynajmę samochód w wypożyczalni. Skoro jest taka możliwość, to dlaczego z niej nie skorzystać, tym bardziej że okoliczności w zasadzie wymusiły taką konieczność.

Wynajętą osobówką na spotkanie

wynajem samochodów osobowych w ŁodziO ile dotarcie na konferencję taksówką czy nawet spacerem nie było wielkim problemem, o tyle na spotkania z kontrahentami wolałem wybrać się samochodem. Na szczęście z wynajęciem auta nie było problemu. Jeszcze przed podróżą poszukałem w internecie i znalazłem najciekawszą według mnie ofertę. Online zarezerwowałem samochód, który mogłem odebrać już na dworcu. To niezwykle wygodna opcja, ponieważ jakoś nie mogłem sobie wyobrazić, że w taksówce, tramwaju albo z bagażem pod ręką szukam wypożyczalni aut. Kluczyki i pojazd odebrałem od razu. Wygodnie mogłem udać się do hotelu i odpocząć. Wracając do wypożyczalni, wynajem samochodów osobowych w Łodzi to żaden kłopot, od razu znalazłem komfortowy model. Formalności w zasadzie minimalne, szybko udało się załatwić wszelkie szczegóły. I warto pamiętać, że wynajmując pojazd, o nic nie trzeba się martwić. Ubezpieczenie, przegląd – już są. Ewentualne problemy techniczne czy wypadek – pracownik firmy zapewnia opiekę i pomoc przez 24 godziny na dobę. Nawet pojazd zastępczy pojawił się w ofercie wypożyczalni, ale na szczęście nie musiałem z niego korzystać. Także wyposażenie auta było zadowalające, choć tu akurat najbardziej zależało mi na nawigacji, w końcu nie znałem dobrze miasta, do którego przyjechałem. Pełny bak to standard, więc nie trzeba nawet o tym wspominać. Paliwa spokojnie wystarczyło, choć trzeba pamiętać, że wypożyczając auto, oddajesz je także zatankowane do pełna. I jeszcze jedna kwestia, czyli zwrot samochodu. Może nastąpić w tym samym miejscu, w którym się je odbierało, albo w innym, wcześniej uzgodnionym.

Podróż przebiegła bez kłopotów. Poruszanie się po mieście wynajętym autem również nie sprawiło problemu. Kto wie, może przy okazji każdej służbowej podróży warto będzie skorzystać z podobnej oferty. Na pewno jest wygodnie. W przypadku dłuższej współpracy z wypożyczalnią, która ma punkty w wielu miastach , formalności sprowadzane są do minimum, więc to też argument, który należy wziąć pod uwagę. Co więcej, nie wykluczam, że z oferty wypożyczalni skorzystam także podczas wakacji.