Wspaniały prezent ze sklepu internetowego

Zbliża się ślub mojej najlepszej przyjaciółki, poprosiła mnie bym była świadkową. Zgodziłam się bardzo chętnie, ponieważ jeszcze nigdy nie pełniłam takiej roli. Znamy się bardzo długo i myślę, że będę dla niej świetną świadkową. Jednak moja rola nie ogranicza się tylko do bycia świadkiem, muszę jej zorganizować wieczór panieński, bardzo się z tego cieszę i już nie mogę doczekać się tej imprezy. Wynajęłam już na ten dzień najlepszy lokal, jaki znalazłam, zaprosiłam wszystkich gości, ostatnie, co mi zostało do zrobienia to kupno idealnego prezentu.

Śmieszne prezenty na wieczór panieński

śmieszne prezenty w sklepie internetowymImpreza ma się odbyć już za kilka dni, trochę się stresuje gdyż to ja jestem za wszystko odpowiedzialna, a chcę żeby wyszło jak najlepiej. Będzie dużo gości, oczywiście same panie. Zarezerwowałam nam miejsce w eleganckim klubie, gdzie można obejrzeć występy przystojnych mężczyzn, jestem pewna, że moja przyjaciółka będzie wniebowzięta. Postanowiłam, że znajdę jakieś śmieszne prezenty w sklepie internetowym, trochę czasu zajęło mi szukanie i wybór odpowiedniej rzeczy jednak udało się. Wybrałam dwie rzeczy, które wydawały mi się być idealne. Pierwszą z nich był napis zrobiony z balonów pt. ‘’wieczór panieński’’, który miałam zamiar przyczepić do stolika, przy którym będziemy siedzieć w klubie. Chciałam by wszyscy goście w lokalu wiedzieli, że świętujemy ten wyjątkowy dzień. Drugi prezent, jaki zakupiłam to spersonalizowane różowe czapki dla każdej z pań, które będą na imprezie. Na każdej z czapek była humorystyczna sentencja odnosząca się do wieczoru panieńskiego. Przyszła panna młoda dostanie natomiast białą czapkę, która będzie ją wyróżniać z pośród nas. Zakupiłam tyle rzeczy, że dostałam w sklepie zniżkę, co było dla mnie miłą niespodzianką. Ostatnia rzecz, jaka została mi do załatwienia, to wynajęcie różowej limuzyny, która przywiezie nas do klubu. Chcę żeby wszystko wyglądało spektakularnie, moja przyjaciółka musi przeżyć ten dzień jak najlepiej. Oczywiście nie ma ona jeszcze świadomości jak jej impreza będzie wyglądała, myśli, że będzie to skromne spotkanie kilku dziewczyn, jednak ja ją zaskoczę.

Dziś nadszedł ten dzień, wszystko już zorganizowałam, czapki oraz balony już do mnie dotarły, limuzyna ma podjechać już za godzinę. Wszystkie zaproszone panie zebrały się u mnie w domu, mamy zamiar podjechać po moją przyjaciółkę limuzyną by zrobić jej niespodziankę. Już nie mogę doczekać się jej miny, jestem pewna, że będzie bardzo zaskoczona i zszokowana. Mam nadziej, że będzie to jeden z najlepszych dni w jej życiu.