Tanie meble młodzieżowe – gdzie kupić?

 

Nasz syn z uroczego ucznia szkoły podstawowej, stał się w tym roku jeszcze bardziej uroczym uczniem liceum. Nie jest już dzieckiem, a nastolatkiem, często zbuntowanym i ceniącym swoją niezależność. Już od jakiegoś czasu wspominał, że chciałaby nieco odświeżyć swój pokój, bo jest zbyt dziecinny. Trudno się z nim nie zgodzić, skoro na meblach nadal są naklejki z Kubusiem Puchatkiem. Stanęliśmy wiec przed koniecznością zakupu mebli młodzieżowych. Na jaki moduł się zdecydowaliśmy?

Meble młodzieżowe w sklepie internetowym

tanie meble młodzieżowe w sklepie internetowymMieliśmy ograniczony budżet, więc od razu powiedzieliśmy synowi, że po pierwsze musi nam pomóc w remoncie, bo na ekipę remontowa nas nie stać, a po drugie – koszt zakupu mebli też nie może być wysoki. Na szczęście Jędrek nie robił problemu i ochoczo zabrał się do pracy. Stare meble przekazaliśmy kuzynce, bo po odświeżeniu mogą jeszcze posłużyć przez kolejne lata. Gdy moi mężczyźni wygipsowali ściany, pomalowali je i położyli podłogę, przeszedł czas na zakup nowych szaf. W tym celu odwiedziliśmy całe mnóstwo salonów meblowych, ale nie znaleźliśmy w nich niczego sensownego. Zdecydowaliśmy się zajrzeć do sieci. I co się okazało? Tanie meble młodzieżowe w sklepie internetowym są nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo dobrze wykonane. Odpowiadają aktualnym trendom, wpisują się też w młodzieżową stylistykę. Syn zdecydował się na komplet dwóch dużych szaf, komody, trzech półek oraz biurka. Starczyło nam jeszcze pieniędzy, by dokupić stolik nocny. Szafy są przestronne, solidnie wykonane. Producent zadbał o każdy szczegół. W biurku są szafki na książki oraz wysuwana półka na klawiaturę. W komodzie szuflady są przestronne (udało się do nich dokupić specjalne separatory). W dużej szafie jest możliwość powieszenia ubrań na specjalnym wieszaku. Na górze jest półka, na której Jędrek ułożył sportowe akcesoria, m.in. ochraniacze i koszulki. W tym samym sklepie internetowym udało się nam też kupić krzesło obrotowe do biurka oraz kanapę. Tym sposobem wyposażyliśmy pokój syna w meble nie tylko dobrze się prezentujące, ale i solidne.

Pamiętam jak dziś, gdy kupowaliśmy z mężem meble do pokoju przedszkolaka. Dziś ten kilkulatek to nastolatek, który ma nieco inne potrzeby i wymagania. Dobranie odpowiednich mebli do jego pokoju, które byłyby nie tylko dobrej jakości i trwałe, ale też tanie, nie było zadaniem łatwym. Na szczęście zakupy w sprawdzonym sklepie internetowym uczyniły to zadanie nieco łatwiejszym. Syn jest zadowolony, a my razem z nim cieszymy się nowym wystrojem jego sypialni.