Szybki montaż okien w Bydgoszczy

Od wielu lat prowadzę firmę zajmującą się drobnym robótkami. Przede wszystkim u mnie można zamówić usługę wymiany okien wraz z ich montażem. to samo tyczy się drzwi. Często też dostajemy zlecenia na wymianę podłogi lub położenie chodnika. Jak widać moja firma ma wszechstronne możliwości wykonania drobnych prac. Teraz coraz częściej przyjmuję zlecenia na wstawienie okien. Są to najczęściej domy, które dopiero co zostały zbudowane. Jeśli ktoś sam buduje dom, niekiedy woli jak mu fachowcy wstawią okna. Dlatego też dzwonią po nas.

Zamontowanie okien w domu jednorodzinnym

najlepszy montaż okien w BydgoszczyMoże opowiem o naszym ostatnim zleceniu. Było to jakość dwa tygodnie temu. Zadzwonił do mnie telefon z pytaniem czy zajmujemy się montaż okien. Odparłam, że tak i dopytałam o co konkretnie chodzi. Może się wydawać, że montaż okien to tylko ich założenie. Ale oprócz tego trzeba wykonać dodatkowe pracę, wiec musiałam się upewnić czy rozumiemy się klientem. Za sam montaż jest inna cena, niż jakbyśmy mieli zdejmować stare okna i kłaść nowe. Chodziło tutaj o samo wstawienie okien. To był dom, który dopiero co powstaje, ale klient trochę nie chce sam wstawiać okien. Pomimo, iż zna się na budowaniu, to nie na montażu okien czy drzwi. Dlatego wolał zadzwonić do fachowców. I tak trafił do mojej firmy. Ponoć u nas jest najlepszy montaż okien w Bydgoszczy, dlatego do nas ten klient zadzwonił. Ustaliłam najważniejsze elementy zlecenia, czyli co dokładnie mamy zrobić. Po uzyskaniu tych informacji mogłam przekazać je moim współpracownikom. A oni pojechali wtedy na miejsce prac. Klient miał już u siebie okna więc, moja ekipa musiała je jedynie wstawić. Prace tego typu idą dość szybko, zwłaszcza jak ktoś zna się na tym i wie co robić. Moi pracownicy mają ogromne doświadczenie w montażu okien. To zlecenie nie sprawiło im żadnego problemu. Chyba w całym okresie trwania działalności nie mieliśmy żadnych problemów podczas wykonywania prac. Moi pracownicy dość szybko uwinęli się z robotą. Zajęło im to około trzech godzin. Pomimo, iż w tym domu było mnóstwo okien, a niektóre z nich były naprawdę bardzo ogromne.

Wiele osób dzwoni do mojej firmy, po to aby im coś zamontować. Specjalizujemy się w montażu okien i drzwi, ale też innymi drobnym pracami budowalnymi. Moja ekipa remontowa jest doskonale dobrana pod względem doświadczenia i fachowej wiedzy. Doskonale sobie radzą z każdym zleceniem. A szybkość z jaka wykonują swoją pracę sprawiło, że jesteśmy jedną z firm uznawanych za najlepszych w mieście. Przede wszystkim to, że szybko potrafimy wykonać montaż okien.