Stosujemy koreańskie płatki pod oczy ze złotem

Dostępne na rynku hydrożelowe płatki pod oczy wraz z naturalnym złotem (często uzupełnione dodatkowymi składnikami, jak na przykład śluzem ślimaka czy innymi ekstraktami) są przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami. Ich działanie polega przede wszystkim a likwidacji opuchlizny i cienie, a także na redukcji drobnych zmarszczek. Warto dowiedzieć się dlaczego doceniana jest formuła płatków, a także jakimi atutami wyróżnia się skład stosowany w koreańskich płatkach pod oczy. Czy warto je kupić?

Cechy wyróżniające najlepsze płatki pod oczy

polecane koreańskie płatki pod oczy ze złotemW większości przypadków formuła hydrożelowych płatków została oparta na karageninie. To właśnie ona, dzięki swoim nietypowym właściwościom, zapewnia żelową konsystencję, a także działa w sposób pielęgnacyjny, nawilżający, ujędrniający i przeciwzmarszczkowy. Dodatkowo działa łagodząco, a także usprawnia krążenie krwi. Bogactwo zastosowanych składników powoduje doskonałe nawilżenie skóry, jej odżywienie i wygładzenie. Płatki tego typu powodują wzmocnienie i napięcia skóry, a także zwalczają objawy starzenia się skóry w formie drobnych zmarszczeń. Powodują także rozjaśnienie skóry i podkreślenie konturu oka, co powoduje wrażenie liftingu. Warto zastosować polecane koreańskie płatki pod oczy ze złotem. Wyróżniają się one najlepszymi składnikami oraz jakością wykonania. Głównym składnikiem jest złoto, które ma działanie przeciwzapalne oraz antybakteryjne. Dodatkowo pobudza syntezę kolagenu oraz powoduje rekonstrukcję tkanki,  a także może opóźniać powstawanie zmarszczek i stymulować skórę. Jest to bardzo dobry nośnik innych czynnych substancji, gdzie powstaje działanie na zasadzie pompy jonowej. Złoto przyspiesza więc migrację aktywnych składników wewnątrz skóry, wspomaga usuwanie toksyn oraz inicjuje rekonstrukcję tkanek. Oprócz zastosowania złota, często płatki są uzupełniane o inne składniki, jak na przykład wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z pstrolostki sercowatej czy filtrat ze śluzu ślimaka.

Stosowanie koreańskich płatków pod oczy jest bardzo proste. Wystarczy wyjąć płatek z opakowania, przeważnie przy pomocy dołączonej szpatułki. Następnie należy umieścić go w zagłębieniu pod okiem i pozostawić zgodnie z instrukcją, przeważnie na 20 do 30 minut. Aby uzyskać optymalny efekt nie należy zmywać pozostałości, a jedynie wklepać esencję w skórę i pozostawić do wchłonięcia. Do najważniejszych korzyści stosowania płatków zalicza się bardziej elastyczną i wygładzoną skórę, zmniejszoną opuchliznę i cienie, a także higieniczność tego rozwiązania.