Pyszna herbata na zdrowie

Obecnie każdy dba o swoje zdrowie – i bardzo dobrze, to ważne, żebyśmy mogli cieszyć się życiem i przeżyć je w taki sposób, w jaki chcemy. Dbanie o zdrowie to także dbanie o swoją masę tłuszczową i to już było dla mnie trudniejsze. Musiałam ją obniżyć, i jak najbardziej przemawiały do mnie ćwiczenia fizyczne i dobra dieta, potrzebowałam do tego jednak jakiegoś zdrowego wspomagacza, który przyśpieszy cały proces. Zdrowego, ale jednocześnie smacznego wspomagacza. 

Dobry napój na odchudzanie 

cytrynowa herbatka herbalifeSzukając czegoś w Internecie, natrafiałam na różne dziwne oferty, które od razu mnie odrzucały. Jeśli ktoś proponował mi gruszki na wierzbie, wiedziałam, żeby się wycofać. Aż udało mi się znaleźć całkiem ciekawą opcje, jaką był produkt o nazwie cytrynowa herbatka herbalife. Po pierwsze i najważniejsze – producenci nie oferowali cudów znikąd. Musisz dobrze się odżywiać, to tylko pomoc dla twojego organizmu, nie zastąpi diety i ćwiczeń. Dla mnie taki komunikat był uczciwy i wiedziałam już, że mam do czynienia z ludźmi, którzy wiedzieli, co chcieli stworzyć, stworzyli to i naprawdę, realnie chcą pomóc ludziom w walce z nadmiarem kilogramów. Pomóc, a nie wygrać walkę za nich, która jest niemożliwa do wygrania za kogoś. Zaczęłam się wczytywać więcej dowiedziałam się, że cytrynowa herbatka jest napakowana witaminami, które pobudzają organizm do działania, sprawiają, że nasz metabolizm robi się szybszy i my sami czujemy się po prostu lepiej. Więcej nam się chce, dlatego i mamy siłę na więcej rzeczy – takich właśnie jak aktywność fizyczna czy kupowanie i robienie sobie samemu dobrych, pożywnych posiłków. Prócz witamin, herbatka miała ten plus, że była bardzo łatwa do zrobienia – właściwie wystarczyło zalać gorącą wodą, niczym innym nie różniło się to od innych herbat, a im coś jest mniej skomplikowane – tym lepsze. Dodatkowo sama herbatka miała bardzo mało kalorii, co sprawiało, że jej picie nie dodawało nam trudów związanych z odchudzaniem. Dla mnie brzmiało super, jednak, że nie jestem łatwowierna, zajrzałam dalej w Internet. 

Zajrzałam po to, by nie tylko słuchać producenta, ale i osób, które już takiej herbatki użyły, które wiedzą, czy ona zadziałała na nie czy nie i takich, które nie mają interesu w tym, by mnie okłamywać – przecież nikt im za to nie płaci. Słuchając ich wszystkich, doszłam do wniosku, że warto – i zamówiłam, bo cena była całkiem w porządku i mogłam wypróbować. Zaczęłam pić i co świetne, była pyszna w smaku. Zauważyłam też, że szybciej chudnę, z czasem oczywiście, ale nadal zdrowo.