Przygotowana wizualizacja byłą idealna

Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie na osiedlu w centrum miasta. Lokalizacja bardzo nam się podobała. Mieszkanie było duże ale musiałam w nim zrobić wszystko. Generalnie miałam teraz dużo spraw zawodowych i czekał mnie wyjazd za granicę. Postanowiłam więc zorientować się wśród znajomych, którzy robili w ostatnich miesiącach u siebie remonty. Chciałam żeby polecili mi dobrego fachowca, któremu będę mogła zaufać. Musiałam wyjechać na trzy miesiące a po powrocie z zagranicy chciałam wrócić już do swojego umeblowanego mieszkania.

Skorzystałam z pomocy architekta

szczegółowa wizualizacja salonu z kuchniąPan Krzysztof został mi polecony przez szefową z pracy. Ona jakiś czas temu była w trakcie budowy domu. Dostała namiary na pana Krzysztofa i budowa przebiegła bardzo sprawnie. Pan Krzysztof przygotował dla niej szczegółową wizualizację a także polecił jej dobrą ekipę budowlaną. postanowiłam się z nim skontaktować żeby wszystko ustalić. Kiedy wpisałam sobie w wyszukiwarce szczegółowa wizualizacja salonu z kuchnią pojawiło mi się sporo fachowców ale nie mieli bliskich terminów. Zależało mi na kimś sprawdzonym, komu będę mogła powierzyć klucze i wyjechać. Chciałam kontaktować się online lub przez telefon żeby pilnować wszystkich prac. Pan Krzysztof umówił się ze na i dogadał wszystkie szczegóły. Już nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła zamieszkać w swoim  mieszkaniu, na które tak ciężko pracowałam. Przygotowana przez niego szczegółowa wizualizacja salonu z kuchnią bardzo mi się spodobała. Fachowiec wziął pod uwagę wszystkie moje sugestie. Kuchnia z salonem dzięki jasnym meblom i ścianom wydawała się bardzo duża i jasna. Mieszkanie bardzo mi się podobało. Nie miałam żadnych zastrzeżeń do przygotowanego dla mnie projektu. Fachowiec był słowny i wszystkie prace były wykonywane na czas. Ekipa z którą współpracował była słowna i bardzo starannie wykonywali wszystkie swoje prace. Po trzech miesiącach mogłam wprowadzić się do mojego wykończonego już mieszkania.

Wszystko było zgodne z naszymi ustaleniami. Mieszkanie bardzo mi się podobało. Było urządzone bardzo elegancko i nowocześnie. Wizualizacja salonu z kuchnią pokazała mi jak będzie wyglądać przestrzeń zaprojektowana przez architekta. Mogłam w trakcie przygotowywania projektu nanieść zmiany. Jednak mi pasowało wszystko ale fachowiec był przygotowany na wszystkie moje sugestie. Warto korzystać z pomocy fachowca, który zna się na swojej pracy i przygotuje dla nas taki projekt, z którego w pełni będziemy zadowoleni. Byłam wdzięczna mojej szefowej od której dostałam namiar na tak dobrego specjalistę.