Potrzebowałam szafy wnękowej do sypialni

Kupiliśmy z mężem mieszkanie w stanie surowym. Byliśmy właśnie w trakcie jego urządzania. W zasadzie większość pomieszczeń była już wykończona, brakowało jeszcze tylko tego najważniejszego, czyli sypialni. Chciałam mieć w tym mieszkaniu solidną i dużą szafę wnękową. Zdecydowałam, że stanie ona właśnie w sypialni. Teraz musieliśmy jeszcze tylko znaleźć kogoś kto by wykonał dla nas projekt takiej szafy i go zrealizował. Jeszcze tego samego dnia wzięłam się za poszukiwanie odpowiedniej osoby.

Kupiłam nowoczesną szafę wnękową na wymiar

nowoczesne szafy wnękowe na wymiar w PoznaniuZależało mi na tym, żeby był to ktoś kto zrobi nowoczesną i elegancką szafę. Chciałam, aby była ona wykonana z trwałych i wytrzymałych materiałów, tak aby nie trzeba było jej zmieniać co najmniej przez kilka lat. Moja przyjaciółka poleciła mi jednego, bardzo dobrego stolarza, który miał duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu projektów. Powiedziała mi, że bez problemu wykona on nowoczesne szafy wnękowe na wymiar w Poznaniu. W tym mieście znajduje się jego zakład, więc nawet nie będę musiała płacić za dojazd, kiedy przyjedzie on zamontować szafę w pokoju. Ma on też bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi, dlatego z pewnością nie zapłacę zbyt wiele i będę zadowolona z ostatecznego efektu. Zachęcona jej pozytywną opinią na temat tego stolarza zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się z nim na spotkanie. Przyjechał on do mnie do mieszkania i dokonał odpowiednich pomiarów. Powiedziałam mu, na czym najbardziej mi zależy i już kilka dni później przedstawił mi on gotowy projekt wraz z wyceną. Projekt bardzo mi się spodobał, dlatego poprosiłam go, żeby już następnego dnia rozpoczął wykonywanie dla mnie szafy. W ciągu tygodnia skończył on pracę i przyjechał zamontować szafę w mieszkaniu. Okazało się, że efekt przerósł moje oczekiwania. Szafa naprawdę bardzo mi się podobała. Przede wszystkim była pojemna i pakowna. Znajdowało się w niej dużo miejsca zarówno na wieszaki, jak i do położenia ubrań. 

Najbardziej spodobały mi się jednak duże, solidne drzwi, które były przesuwane. Na zewnątrz szafa była przeszklona, dlatego od razu po wybraniu ubrania i przymierzenia go mogłam się w nim przejrzeć. Było to bardzo wygodne i praktyczne. Sama szafa wykonana była z litego, wytrzymałego drewna, które od razu zostało odpowiednio zaimpregnowane. W związku z tym, szafa była wytrzymała i służyła mi przez długi czas. Nigdy nie miałam żadnego problemu. Nawet lakier, którym była pomalowana dla lepszego efektu nie zaczął odpryskiwać z biegiem czasu.