Poszukiwania sali weselnej w Rzeszowie

Za niecały rok nasza rodzinę czeka wielka uroczystości. Moja siostra bierze ślub i już teraz wszyscy są tym faktem podekscytowany. Przygotowania do takiej uroczystości są dosyć skomplikowane. Wymagają bowiem zadbanie zarówno o duże rzeczy, jak i o drobiazgi. Wszystko na takiej uroczystości ma niemal równorzędne znaczenie. Największym wyzwaniem jest oczywiście znalezienie odpowiedniej sali. Wiele z nich zarezerwowanych jest nawet na dwa lata w przód. 

Idealna sala na wesele

sala na ślub w RzeszowiePo wielu latach oczekiwania, w końcu w naszej rodzinie doczekaliśmy się ślubu. W przyszłym roku za mąż wychodzi moja najstarsza siostra. Jesteśmy w trakcie przygotowań. Postanowiłam bowiem pomóc Młodej Parze, kiedy dowiedziałam się, ile zachodu trzeba przy organizacji tego typu uroczystości. Największym wyzwaniem było dla nas znalezienie sali na wesele. Mieszkamy w Rzeszowie, jest to dość duże miasto, więc wybór lokali jest spory. Okazuje się jednak, że bardzo dużo sal zarezerwowanych jest nawet dwa lata do przodu. Trzeba więc było się sporo nachodzić, żeby znaleźć salę, która spełniałaby wymagania i przy okazji byłaby wolna w określonym terminie. Mieliśmy specjalne wytyczne wobec sali, co mogło nieco utrudniać poszukiwania. Przede wszystkim sala na ślub w Rzeszowie musiała być przestronna. Warunkiem był też duży parkiet oraz możliwość wyjścia do ogrodu. Ostatecznie udało nam się znaleźć bardo atrakcyjne lokum na obrzeżach Rzeszowa. Sala mieści się w malowniczo położonym, zabytkowym dworku. Mojej siostrze spodobał się najbardziej elegancki i klasyczny klimat tego miejsca. Najważniejsze jest to, że w komfortowych warunkach będzie się tutaj bawić grono aż stu dwudziestu gości. Młoda Para zaprosiła sporo osób, w tym rodzinę oraz przyjaciół. Sala będzie wystrojona przez specjalnie wynajętą firmę. Moja siostra uwielbiam kolor niebieski, dlatego też motywem przewodnim będą kwiaty o niebieskiej barwie. Plusem wybranego przez nas lokalu jest jeszcze to, że mamy do niego bardo prosty i szybki dojazd z miejsca, gdzie odbędzie się ślub.

Ślub siostry przeżywam prawie tak samo, jakbym to ja wychodziła za mąż. Pomagam młodej parze w przygotowaniu ślubu oraz wesela. Napotykamy na sporo wyzwań, ale z większością już sobie poradziliśmy. Najwięcej problemów mieliśmy ze znalezieniem atrakcyjnej sali na przyjęcie weselne. Większość lokali ma już bowiem rezerwacje na kilkanaście miesięcy wprzód. Na szczeście ostatecznie znaelźliśmy atarkcyjnie położoną salę na obrzeżach miasta, która w pełni spełnia wymagania mojej siostry i jej narzeczonego.