Poszukiwania laryngologa w Żywcu

Od dłuższego czasu miałam problem z uchem. Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że mam zapalenie ucha i przepisał mi antybiotyk. Ból i gorączka mi przeszły, jednak wciąż miałam problem ze słuchem oraz wrażenie, że coś rozpiera mi ucho od środka. Dostałam więc skierowanie do laryngologa. Muszę przyznać, że nigdy nie miałam tego typu problemów, dlatego nie znałam również żadnego zaufanego lekarza tej specjalizacji, do którego mogłabym się teraz udać. Na szczęście z pomocą przyszła mi moja koleżanka.

Udałam się do dobrego laryngologa z Żywca

laryngolog żywiecOkazała się, że ona sama niedawno miała problemy z przewodami słuchowymi i musiała znaleźć bardzo dobrego laryngologa. Tym samym poleciła mi osobę, u której się leczyła. Był to rekomendowany i doświadczony laryngolog Żywiec to miejscowość, w której posiadał on swój gabinet medyczny i przyjmował pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia społecznego. Koleżanka zapewniła mnie, że jest to świetny specjalista, który ukończył prestiżowe studia medyczne oraz na bieżąco bierze udział w sympozjach i kursach. Dzięki temu przeprowadza najnowocześniejsze badania laryngologiczne od ręki w gabinecie podczas wizyty. Nie trzeba więc szukać miejsca, gdzie wykonują takie badania i umawiać się na następne wizyty. Koleżanka otrzymała od razu diagnozę oraz leki, które natychmiast jej pomogły. Dodatkowo jest to bardzo miła i empatyczna osoba, która do każdego pacjenta podchodzi ze zrozumieniem oraz cierpliwością. Postanowiłam skorzystać z jej rady i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany numer telefonu. Okazało się, że ten laryngolog ma bardzo szybkie terminy i mogę się zapisać do niego na wizytę jeszcze w tym samym tygodniu. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ problem z uchem zaczął mi coraz bardziej doskwierać. Już kilka dni później byłam u niego w gabinecie. Byłam umówiona na konkretną godzinę, dlatego nie musiałam czekać długo w kolejce w przychodni. To było dla mnie bardzo praktyczne i wygodne. Lekarz nie miał również żadnych opóźnień w przyjmowaniu pacjentów tego dnia.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty u tego specjalisty. Od razu przeprowadził on wszystkie badania i zaaplikował leki, po których momentalnie poczułam się lepiej. Dostałam także receptę, ponieważ okazało się, że nadmiar woskowiny usznej spowodował odleżyny i rankę w uchu. Gdybym dłużej zwlekała mogłam po raz kolejny dostać zapalenia ucha, a tego chciałam za wszelką cenę uniknąć. Tydzień później wybrałam się na wizytę kontrolą i z moim uchem wszystko było już w porządku.