Poszukiwania elastycznych wkładek do pisuarów

Od dłuższego czasu korzystam z wkładek zapachowych do pisuarów. Takie rozwiązanie poleciła mi moja najlepsza przyjaciółka i muszę przyznać, że sprawdza mi się ono już od dłuższego czasu. Dzięki temu z łatwością mogę zachować świeżość i przede wszystkim higieniczność w toalecie. Mój mąż bardzo dużo korzysta z pisuaru, dlatego jego codzienne czyszczenie jest dla mnie niezbędne. Jednakże, ostatnio zauważyłam jeden mankament dotychczas kupowanego przeze mnie produktu. Mianowicie, wkładki niezbyt dobrze przyklejały się do wnętrza muszli pisuaru. 

Kupno elastycznych wkładek zapachowych

elastyczne wkładki zapachowe do pisuarówNiezbyt mi się to podobało, ponieważ przez to wkładki odklejały się w momencie, kiedy jeszcze było na nich jeszcze dosyć sporo płynu czyszczącego i zapachowego. Powiedziałam o tym mojej przyjaciółce i okazało się, że znalazła ona już lepsze rozwiązanie. Były to elastyczne wkładki zapachowe do pisuarów. Dowiedziałam się od niej, że elastyczne wkłady wykonane są w formie żelowej i bez problemu dopasowują się do każdego kształtu pisuaru. To bardzo ważne, ponieważ pisuary w odróżnieniu od sedesów i bidetów mają różnorodne kształty. Dzięki kupnie elastycznego wkładu możemy mieć pewność, że będzie on do niego pasował bez względu na to, jaki pisuar posiadamy, ani w którym miejscu muszli zdecydujemy się go przykleić. Nie mniej istotne jest to, że takie żelowe wkładki rozpuszczają się do samego końca, ponieważ wykonane są z pełni rozpuszczających się w wodzie składników. Przy każdym spuszczeniu wody do wnętrza pisuaru wypuszczane są substancje mające na celu nie tylko uwolnienie przyjemnego zapachu, ale naturalizację zapachu moczu i dezynfekcję całego urządzenia. Dzięki temu, nie trzeba już zdejmować zużytego wkładu i wyrzucać go do kosza, a więc jest to rozwiązanie o wiele bardziej higieniczne niż to stare. Zdecydowałam się zakupić tym razem taki wkład jaki mi ona polecała. W tym celu udałam się do pobliskiego sklepu chemicznego, o którym wiedziałam, że dostanę tam artykuły higieniczne do pisuarów w bardzo dobrych, niskich cenach.

Tak też właśnie się stało. Kupiłam polecane przez przyjaciółkę wkłady i zaczęłam z nich korzystać jeszcze tego samego dnia. Najważniejsze było dla mnie to, że były one niezwykle proste w montażu. Po przyklejeniu bardzo dobrze trzymały się wnętrza muszli i w ogóle nie miałam problemów z ich odklejaniem. Były produktem bardzo wydajnym. Jedna sztuka wystarczyła nawet na kilka tygodni użytkowania i to pomimo tego, że pisuar w moim mieszkaniu jest dosyć mocno eksploatowany.