Piękny tulipan na płótnie

Pięknie urządzone mieszkanie zawsze kojarzyło mi się z dużą ilością obrazów na ścianach. Moja babcia była malarką i jej mieszkanie zawsze było przyozdobione namalowanymi przez nią tulipanami. To były od zawsze jej ulubione kwiaty, a kiedy babcia odeszła stały się także i moimi ulubionymi, które również zapragnęłam mieć na ścianach w postaci obrazów.

Piękne obrazy z namalowanymi tulipanami

obraz na płótnie tulipanyMoja babcia od zawsze kochała kwiaty, a zwłaszcza tulipany. Miała ich pełno w ogrodzie w różnych kolorach. Była także bardzo utalentowaną malarką i często malowała swoje ulubione kwiaty lecz nigdy tych obrazów nie sprzedawała, a wieszała na ścianach lub obdarowywała nimi najbliższych. Dzięki temu każdemu w naszej rodzinie tulipany kojarzyły się właśnie z moją kochaną babcią. Kiedy jej zabrakło przez długi czas bardzo za nią tęskniłam. Do takiego stopnia, że sama pokochałam równie mocno te same kwiaty, które wielbiła ona. Pewnego dnia wpadłam na pomysł, aby i w moim mieszkaniu zagościło kilka obrazów tulipanów, które przypominałyby mi każdego dnia o mojej babci. Z początku jednak nie miałam pojęcia gdzie mogę dostać taki obraz na płótnie tulipany jednak okazały się często malowanymi obrazami również przez innych artystów lecz ich styl malowania znacząco odbiegał od tego w jaki sposób malowała moja babcia. Dlatego też postanowiłam, że poszukam obrazów na płótnie z nadrukowanymi motywami tulipanów. Zaczęłam szukać w internecie i jak się okazało był to najlepszy wybór ponieważ już w jednym sklepie znalazłam naprawdę całe mnóstwo obrazów z tulipanami, które prezentowały się niezwykle nowocześnie przez co mogły się idealnie wpasować do mojego świeżo wyremontowanego mieszkania. Postanowiłam, że zakupię trzy obrazy. Jeden był panoramiczny i posiadał nadruk w postaci tradycyjnych, żółtych tulipanów. Drugi był wąski i bardzo minimalistyczny ponieważ widniał na nim różowy tulipan na białym tle, natomiast na trzecim obrazie znajdował się bukiet białych tulipanów czyli tych, które najbardziej kochała moja babcia.

Nigdy jeszcze nie zamawiałam takich przedmiotów i choć zdjęcia na stronie internetowej wyglądały naprawdę bardzo obiecująco to tak naprawdę dopóki nie otrzymałam swojej przesyłki nie wiedziałam, czego się do końca spodziewać. Tymczasem okazało się, że obrazy na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż ich zdjęcia w internecie. Kolory były niezwykle żywe i nasycone przez co wprowadzały mnóstwo pozytywnej energii do mojego dnia, zupełnie tak, jak robiła to moja babcia zawsze, kiedy ją odwiedzałam.