Panele do nowego domu

 

W tym roku czeka nas wielkie wydarzenie, jakim jest przeprowadzka do nowego domu. Marzyliśmy o nim z mężem od wielu lat i po dwóch latach budowy w końcu jesteśmy na etapie wykańczania wnętrz. Niedawno wybieraliśmy podłogi do poszczególnych pomieszczeń i największym wyzwaniem okazało się ustalenie tego, jakiego rodzaju podłogi mają się znaleźć w salonie i w sypialniach. Na szczęście korzystamy z usług naszej znajomej projektantki wnętrz i to ona pomogła nam znaleźć optymalne rozwiązania, również w przypadku podłóg.

Dobrej jakości panele podłogowe

weninger - polecane panele podłogoweKażdy z nas ma w życiu jakieś marzenie, które pielęgnuje przez lata, robiąc wszystko, żeby je zrealizować. Moim takim marzeniem od dziecka było zamieszkanie w domu jednorodzinnym. Całe moje życie spędziłam w blokach i nawet, jak mieszkałam w pięknej, zielonej okolicy, to nadal nie posiadałam własnego ogrodu i tej swobody, którą daje dom właśnie. W tym roku moje marzenie zrealizuje się w stu procentach, bo już za niecałe miesiące przeprowadzamy się z rodziną do domu, który sami wybudowaliśmy. Obecnie jesteśmy na etapie urządzania wnętrz, a żeby wszystko wyglądało idealnie, korzystamy z pomocy mojej znajomej, która profesjonalnie zajmuje się aranżowaniem wnętrz. Długo zastanawialiśmy się nad tym, jakie podłogi mają się znaleźć w salonie oraz w jadalni. Szukałam inspiracji w Internecie i przez przypadek trafiłam na hasło: weninger – polecane panele podłogowe i postanowiłam poczytać o tych podłogach. Po znalezieniu wielu pozytywnych opinii, skonsultowałam moje odkrycie z moją znajomą projektantką i ostatecznie udało nam się wybrać najlepsze panele do naszego domu. Wybrane przez nas panele do złudzenia przypominają podłogę drewnianą. Wybraliśmy bardzo naturalny kolor jasnego dębu. Nie decydowaliśmy się na podłogę drewnianą nie tylko ze względu na koszty, ale też na praktyczność. Panele wymagają nieco mniej skomplikowanej pielęgnacji. Poza tym panele dają o wiele większy wybór wzorów i kolorów. Mieliśmy w czym wybierać. Ich założenie też jest dosyć szybkie, a prezentują się doskonale.

Obecnie jednymi z najczęściej wybieranych podłóg do domów i mieszkań są panele. W końcu jest to chyba najbardziej opłacalna opcja, biorąc pod uwagę zarówno cenę, jak i jakość. Panele należą do jednych z najbardziej wytrzymałych podłóg, oczywiście pod warunkiem, że wybierzemy takie dobrej jakości. Nam udało się znaleźć panele produkowane przez znaną i cenioną firmę i założyliśmy je w naszym domu. Wyglądają bardzo ładnie i idealnie wpisują się w styl wnętrz.