Osobista pomoc na zakupach

Wielkimi krokami zbliżała się wiosna, a razem z nią wielkie porządki w domu, jak i w szafie. Co roku w tym okresie porządkuje wszystkie szafy w domu i wywalałam cichy, których już nie noszę i muszę przyznać, że co roku jest tego coraz więcej i co roku chodzę na wielkie zakupy, bo nie mam się w co ubrać. W tym roku bardzo chciałam tego uniknąć i podejść do tego tematu jakoś w głową. Tylko jak?

Stylistka na pewno pomoże

osobista stylistka warszawaTak, jak wspomniałam, to co roku mam ten sam problem, bo wywalam lub oddaje masę ciuchów, bo już w tym nie chodzę, albo nawet nie mam do czego tego założyć, nic do siebie generalnie nie pasuje. W tej szafie panuje jeden wielki chaos i nie miałam nawet pomysłu, jak nad tym zapanować. Musiałam się już powoli wybrać na jakieś zakupy, bo standardowo, nie miałam się w co ubrać, ale wiedziałam, że skończy się to tak, jak zawsze, czyli nakupię pełno ciuchów i nic sensownego z tego nie wyjdzie. Oglądając telewizor wpadł mi do głowy pewien pomysł. Wzięłam laptopa i wpisałam hasło w wyszukiwarkę – ”osobista stylistka Warszawa”. Pomyślałam, że przecież mogę zatrudnić taką stylistkę i razem z nią iść na zakupy. Ona na pewno pomoże mi wybrać odpowiednie ciuchy, które będą tworzyć jedną całość i przede wszystkim będą one pasować do mnie – do mojego wyglądu, sylwetki. Na pewno będę w takich ciuchach czuć się dużo lepiej i pewniej i najważniejsze, że za rok cała ta szafa nie pójdzie na śmietnik tylko będę miała pewność, że spokojnie mogę to założyć i będzie to dobrze wyglądało. Od razu po wpisaniu tego hasła pojawiło mi się kilka propozycji i naprawdę miałam w czym wybierać. Każda z tych stylistek miała swoją stronę, gdzie można było zobaczyć, jakie mają doświadczenie, jaką metodą dobierają te ubrania i ich przykładowe stylizację. Mi najbardziej przypasowała jedna z dziewczyn, której przykładowe stylizacje były bardzo w moim stylu. Miałam więc pewność, że będzie wiedziała, czego dokładnie oczekuje i co najbardziej mi się spodoba. 

Te zakupy przejdą w moim życiu do historii, jako jedne z najlepszych w moim życiu, jak i tez pod względem, że to były najlepiej wydane pieniądze na ubrania. Moje nowe ubrania są piękne, dokładnie w moim stylu, takie jakie chciałam mieć. Mam fajne połączenia i wiem, że to wszystko będzie do siebie pasować. Stylistka okazała się być pomysłem w dziesiątkę. Oprócz tego, że bardzo mi pomogła, to okazała się przemiłą osobą, z którą spędziłam bardzo miło czas i na pewno jeszcze nie raz się z nią spotkam, bo naprawdę była to dla mnie czysta przyjemność.