O firmie

O nas

Witamy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z wielkimi aspiracjami. Od kilku lat zajmujemy się wydechami motocyklowymi i prowadzimy testy nowych rozwiązań technicznych. Produkujemy wydechy do wszystkich rodzajów motocykli i wszystkich marek. Nasze produkty są wykonywane na wyspecjalizowanych urządzeniach, dzięki czemu zawdzięczamy precyzję i jakość wykonania.

Jesteśmy firmą, której bardzo zależy na zadowoleniu i opinii klienta. Nowe serie wydechów to inwestycja w nowe technologie i jakość wykonania. Profesjonalne wygłuszenia dające niedpowtarzalny dźwięk. Dopasowane idealnie do motocykla rury dolotowe i lekkie składane wydechy to nowość która ma na celu zadowolić klienta. Wzbogacony asortyment we włókna węglowe tak aby każdy mógł znaleźć cos dla siebie. Po udoskonaleniu produktu, dokonaniu potrzebnych zmian, wielu testach mechanicznych i termicznych doszliśmy do wniosku że oferowane przez naszą firmę produkty zasługują na 5 letnią gwarancje na wszystkie produkty i podzespoły.

Kupując polski produkt przyczyniają się Państwo do rozwoju firmy i możemy inwestować w nowe technologie. Chcemy, abyśmy wszyscy mogli się chwalić naszymi polskimi wydechami na całym świecie.