Nowa profesjonalna wypożyczalnia gastronomiczna

Imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, imieniny, chrzciny czy też wesela coraz częściej organizowane są na terenie domowych posesji. Jeżeli mamy małą rodzinę to z pewnością domowa zastawa wystarczy. Jeżeli jednak zapraszamy dużą liczbę gości to może się okazać, że nasz salon, liczba krzeseł i zestawy nie wystarczy, aby ugościć wszystkie osoby. Wtedy nie należy wpadać w panikę, ale skorzystać z usług nowej profesjonalnej wypożyczalni gastronomicznej, która świadczy swoje usługi na terenie całego kraju.

Co możemy wypożyczyć?

profesjonalna wypożyczalnia gastronomicznaNowoczesna profesjonalna wypożyczalnia gastronomiczna przedstawia szczegółową ofertę swoich usług na stronie internetowej. Korzystając z jej zasobów możemy wypożyczyć: stoły, krzesła, sztućce, zastawę porcelanową, termosy, podgrzewacze, akcesoria eventowe, tekstylia, sprzęt piknikowy oraz urządzenia kuchenne i odzież. Tak szeroka oferta daje nam możliwość samodzielnego przygotowania imprezy bez korzystania z cateringu. Piękna porcelanowa zastawa postawiona na eleganckich stołach przykrytych aksamitnymi obrusami z pewnością doda uroku każdemu z salonów. Aby wypożyczyć wyżej wymienione akcesoria należy zgłosić się do wypożyczalni osobiście lub skorzystać ze strony internetowej. Wypełnić formularz papierowy lub elektroniczny w którym należy podać planowany termin imprezy, szacowany czas wypożyczenia akcesoriów, wymienić wszystkie niezbędna nam rzeczy oraz podać lokalizację przyjęcia, a także własne dane osobowe oraz telefon kontaktowy. Przed wypożyczeniem określonych przedmiotów konieczne jest również uiszczenie stosownej opłaty w kwocie wynoszącej dziesięć procent ceny wypożyczenia. Pozostałą część wpłacamy po skorzystaniu z usługi. Warto dokupić dodatkową opcję stanowiącą zabezpieczenie nas przed poniesieniem dodatkowych kosztów związanych z ewentualnymi zniszczeniami. Takie ubezpieczenie kosztuje dwieście złotych i zapewnia nam spokój ducha. Jak wiadomo rzeczy wykonane ze szkła lub porcelany są kruche i podatne na zniszczenia.

Szeroka oferta nowej profesjonalnej wypożyczalni gastronomicznej pozwala na samodzielne zorganizowanie imprezy okolicznościowej na dowolną liczbę gości. Zapewnia profesjonalny sprzęt oraz nie naraża organizatora na duże koszty finansowe. Działa na terenie całego kraju dzięki czemu mamy do niej powszechny dostęp. Strona internetowa na której znajdziemy szczegółową ofertę usług, cenę oraz opinię klientów jest również ogromnym udogodnieniem. Pozwala na szybką i łatwą rezerwację wszystkich usług bez konieczności wychodzenia z domu.