Nasze doświadczenia z wykańczaniem wnętrz w nowym mieszkaniu

Zakup własnego mieszkania był bardzo ważnym etapem w życiu moim i mojego męża. Kiedy w końcu zdecydowaliśmy się na wzięcie dużego kredytu i zakup mieszkania od razu zgodnie stwierdziliśmy, że nie podejmiemy się jego wykończenia. Ani ja, ani mój mąż nie posiadamy odpowiednich zdolności. Wykończenie pustego, surowego mieszkania to nie to samo co przemalowanie kilku ścian i zamontowanie np. lampy w pokoju. Jest to trudny i wymagający proces, więc zdecydowaliśmy się na skorzystanie z firmy która zajmuje się profesjonalnym wykańczaniem wnętrz. Była to bardzo dobra decyzja. 

Wykończenie wnętrz w mieszkaniu może przebiegać bezproblemowo

wykańczanie wnętrzRównież jeżeli chodzi o samo zaprojektowanie wyglądu naszego mieszkania zdecydowaliśmy się powierzyć to profesjonalistom. Wynajęliśmy architekta wnętrz który następnie polecił nam świetną firmę, która zajmuje się właśnie remontami i wykańczaniem wnętrz. Oczywiście mieliśmy duży wpływ na to jak prezentuje się nasze mieszkanie, ponieważ architekt najpierw zapytał nas o nasze pomysły. Chciał byśmy mieli jak największy wpływ na ostateczny efekt. Przyznam szczerze, że połączenie naszego gustu i zamysłu na to, w jakim stylu chcemy wyposażyć nasze mieszkanie i oświadczenia architektów sprawiło, że obecnie możemy cieszyć się wyjątkowymi wnętrzami. Samo wykańczanie wnętrz zajęło bardzo dużo czasu, ale zupełnie nam to nie przeszkadzało. Wiedzieliśmy, że tak będzie, ponieważ jeżeli robi się coś porządnie to nie da się czegoś wyremontować w kilka dni. Zresztą nie chcieliśmy na remoncie oszczędzać ani czasu ani pieniędzy. Firma remontowa była bardzo profesjonalna – trzymali się planu oraz dat oddawania kolejnych pomieszczeń do użytku. Bardzo podobała mi się ogromne doświadczenie oraz dbałość o szczegóły każdego pracownika, który zajmował się wykończeniem naszego mieszkania. Poza tym byli to naprawdę mili ludzie – to w końcu też bardzo ważne.

Nasze mieszkanie jest po prostu przepiękne, a przede wszystkim niesamowicie funkcjonalne i pozbawione jakichkolwiek usterek. To, że wynajęliśmy architekta wnętrz oraz firmę zajmującą się wykończeniem mieszkań było strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu, że wykończeniem każdego pokoju zajęli się odpowiedni ludzie mieszkanie jest takie jaki chcieliśmy, a nie musieliśmy włożyć to to żadnego wysiłku. Jestem zadowolona z firmy od remontów wnętrz którą zatrudniliśmy i polecam ją po prostu każdemu. Nie mieliśmy żadnych problemów z terminami ani efektem końcowym. Wszystko poszło sprawnie i bez jakichkolwiek problemów.