Najlepszy czas na sprzedaż zniczy

Są takie branże, które bardzo mocno związane są z różnymi świętami i okresami w roku. Ta sezonowość ułatwia zawsze stworzenie planu działania na cały rok. Taka firma wie, na jakie miesiące powinna się najbardziej nastawić, żeby mieć jak najwięcej zysków. Część zwykłych miesięcy nastawiona jest więc na przygotowania do tego najbardziej dochodowego okresu. Dla wielu branż czasem największych żniw jest listopad i grudzień. Niektóre firmy nastawiają się też jeszcze na październik, chociażby ze względu na dzień Wszystkich Świętych.

Znicze od polskiego producenta

polski producent zniczySezonowość jest widoczna w bardzo wielu branżach. Klienci chętniej kupują pewne produkty lub korzystają z określonych usług przy okazji różnych świąt czy wydarzeń, mających miejsce co roku. Na tą sezonowość mocno jest nastawiony polski producent zniczy, który największe zyski odnotowuje przede wszystkim na początku listopada, ze względu na Wszystkich Świętych, a także w okolicach największych świąt, takich jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Produkcja zniczy w hurtowych ilościach rozpoczyna się zawsze na początku lata. Te kilka miesięcy, które my przeznaczamy na wypoczynek i urlopowe wyjazdy, jest dla wielu przedsiębiorstw kluczowym czasem. Znicze produkowane przez polskiego producenta znamy praktycznie wszyscy. Pośród kilku różnych firm, które udostępniają znicze na naszym rodzimym rynku, to właśnie w pełni polska firma może pochwalić się największymi obrotami. Znicze produkowane przez tą firmę, mają różne kształty, wielkości i elementy dekoracyjne. Poza samymi zniczami, firma ta produkuje też wkłady do zniczy różnej wielkości i o różnym czasie palenia się. Znicze w okresie świątecznym kupuje niemal każdy, i to często po kilka sztuk. Chcemy, żeby groby naszych bliskich prezentowały się ładnie i żeby było widać, że pamiętamy o tych, którzy odeszli. Jak chodzi o kolorystykę zniczy, to wybór mamy dosyć duży, jednak najbardziej popularne są oczywiście znicze, mające czerwone szkło. Dużym zainteresowaniem cieszą się też znicze ze zwykłym szkłem przezroczystym i o prostym designie.

Dla producentów zniczy najbardziej opłacalnym okresem jest zawsze październik, listopad oraz grudzień. To właśnie w tym czasie, głównie ze względu na dzień Wszystkich Świętych, najczęściej odwiedzamy groby naszych bliskich. Znicze pojawiają się w tym czasie w ogromnych ilościach w marketach, na straganach a także w kwiaciarniach. Najczęściej, co prawdwa nieświadomie, ale kupujemy znicze wyprodukowane przez polską firmę. Poza zniczami kupujemy też oczywiście wkłady do nich.