Najlepsze farby Sloan

Bez względu na to czy kiedykolwiek meble malowaliśmy, czy jest to nasz pierwszy raz będziemy zachwyceni farbami od Sloan. Jej marka od ponad 30 lat proponuje klientom najwyższej jakości produkty, dzięki którym będziemy mogli osiągnąć pożądane przez nas efekty w naprawdę krótkim czasie. Dlatego warto zwrócić uwagę na szeroką gamę kolorystyczną oraz to w jaki sposób działają farby kredowe będące topowym produktem tego przedsiębiorstwa. Korzystając z nich będziemy niezmiernie zadowoleni z efektu ostatecznego oraz tego jak praca szybko przebiegła.

Korzystanie z farb marki Sloan

farba annie sloanJeżeli poszukujemy produktu, dzięki któremu będziemy mogli w sposób szybki oraz odpowiedni odmalować meble warto pomyśleć o produkcie jakim jest farba Annie Sloan. Mowa tutaj głównie o farbie kredowej, która na rynku istnieje od niemal 30 lat. Autorka firmy oraz tego produktu stworzyła go z uwagi na to, iż przy swoich pracach związanych z renowacją mebli potrzebowała produktów dających najlepszy efekt przy możliwie najkrótszym czasie, gdyż przy okazji wychowywała trójkę synów. Sama wymyśliła produkt, który spełniał jej oczekiwania, jednak nigdzie nie mogła dostać podobnego. Dzięki temu możemy w obecnym czasie szybko odmalować swoje meble bez obawy o dodatkowe i czasochłonne zajęcia. Nie musimy szlifować ani bejcować powierzchni, chyba że występuje taka potrzeba z uwagi na starą odchodzącą farbę. Poza tym malujemy dwie warstwy, które powinny dać nam wystarczające krycie, a na samym końcu pokrywamy je woskiem, aby uzyskać maksymalnie elegancki efekt. Warto jednak wspomnieć, że farba ta nie służy jedynie do odmalowywania mebli. Możemy z pomocą tego produktu mebel postarzyć, jak również namalować na nim własne dekoracje lub wykonać efekt ombre. Kolejnym atutem jest również to, że farby te bardzo łatwo się ze sobą łączą dając nam unikatowe i niepowtarzalne kolory. Dzięki temu jest to jeden z lepszych wyborów jakie możemy podjąć w sytuacji, gdy planujemy własne odmalowywanie mebli w zaciszu domowym.

Farby marki Sloan są farbami, dzięki którym maksymalnie dobry efekt osiągniemy w maksymalnie krótkim czasie. To wszystko dzięki kredowej formule farby, która szybko schnie, a przy tym fantastycznie się rozprowadza. Kolejnym istotnym faktem jest też to, że oszczędzamy czas na szlifowaniu oraz nakładaniu podkładu, ponieważ przy tym typie farby możemy ominąć te kroki. Oczywiście, niekiedy będzie trzeba wykonać te czynności. Mimo to z łatwością odmalujemy oraz udekorujemy nasze meble i będziemy zadowoleni.