Moje wymarzone mieszkanie w Lublinie

Jestem młodą osobą, która zawsze marzyła, aby zamieszkać w dużym mieście, które da mi możliwość na rozwój. Pochodzę z małej wsi, którą naprawdę uwielbiam! Jednak nie ma co ukrywać, nie miałam szans, aby znaleźć tam dobrze płatną pracę czy zdobyć wykształcenie w kierunku który mnie od dzieciaka interesował. Po ukończeniu liceum wyjechałam na studia do Lublina. Tam znalazłam swoje miejsce na Ziemi. Bardzo szybko się odnalazłam w Lublinie i obrałam plan działania, który krok po kroku realizowałam.

Spełniałam marzenie – kupiłam nowe mieszkanie

nowe mieszkania w lublinieZanim jeszcze rozpoczęłam studia zaczęłam poszukiwać pracy, która byłaby przyjazna studentom. Uczyłam się w weekendy, więc w grę wchodziła tylko praca od poniedziałku do piątku. Trochę czasu minęło, a ja cały czas nie mogłam nic znaleźć. Zaczęłam się już martwić, że moje marzenia był zbyt wygórowane i będę musiała wrócić na wieś. Jednak pewnego dnia, gry byłam już naprawdę mocno rozczarowana ilością CV jakie wysłałam i brakiem odpowiedzi, mój telefon się rozdzwonił. Byłam zachwycona, ponieważ odezwała się firma, która zajmowała się tworzeniem ogrodów – marzyłam o takiej pracy. Nawet kierunek studiów jaki wybrałam był związany właśnie z tą branżą. Mimo ogromnego stresu poszłam na rozmowę próbną bardzo zmotywowana, wiedziałam że taka szansa mogła się nie powtórzyć. I udało mi się! dostałam tą pracę. Aktualnie pracuje w niej już blisko siedem lat i zyskuje naprawdę sporo klientów dla firmy, dlatego mojego zarobki są bardzo dobre. Skończyłam studia, mam wymarzoną pracę i niedawno nadszedł czas, aby spełnić swoje kolejne marzenie, a mianowicie chodziło o posiadanie przysłowiowe własnych czterech ścian. Nowe mieszkania w Lublinie można znaleźć na każdym niemal rogu. Jednak ja miałam bardzo specyficzne wymagania, dlatego przeglądałam oferty w internecie każdego dnia, jednak cały czas coś mi nie pasowało w nich. Stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama, dlatego skontaktowałam się z jedną z firm deweloperskich i tak o to po bardzo długich rozmowach znalazłam to czego szukałam! Mieszkanie jest chyba jeszcze piękniejsze niż sobie wyobrażałam. Ulokowane w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, jednak wszędzie mam blisko. 

Zakup mieszkania bym dla mnie zarazem najważniejszą i największą inwestycją. Wiedziałam, że jest to decyzja na długie lata, dlatego nie chciałam podjąć jej pochopnie. Jednak dzięki profesjonalnej pomocy etap zakupu mieszkania był dla mnie naprawdę bardzo przyjemny. W ten weekend przyjedzie do mnie rodzina i chce im pokazać co osiągnęłam – jeszcze nie wiedzą, że kupiłam coś swojego, dlatego tym bardziej jestem podekscytowana.