Modele modnych kolczyków

 

Chyba nie ma kobiety, która nie posiada jakiejkolwiek biżuterii. To one ją najczęściej noszą, bo dodają im kobiecości i potrafią odmienić każdą stylizację w wyjątkowy strój. Dorośli często małym dziewczynkom przekłuwają uszy, aby założyć maleńkie, złote kolczyki. Bywa, że mężczyźni noszą kolczyki, choć są to znacząco różniące się modele od kobiecych.

Zakup złotych kolczyków Celebrytek

modne złote kolczyki celebrytkiŚmiało można powiedzieć, że kobiety są ekspertkami od biżuterii, bo każda z nim ma jej sporo w domu. Najdroższe są modele z białego złota, a następnie z żółtego. Natomiast do najtańszej biżuterii bez wątpienia należy ta wykonana ze srebra. Jeżeli chcemy aby na długo zachowała ona swój blask i nie było na niej widać nieestetycznych zarysowań, które mogą powstać w trakcie użytkowania, należy ją właściwie przechowywać i systematycznie czyścić. W tym sezonie hitem są modne złote kolczyki Celebrytki, które są doskonałym dodatkiem do każdego ubioru i sprawdzą się przy każdej okazji. Mogą być noszone na co dzień, ale też na wyjątkowe okazje, kiedy pragniemy zabłysnąć. Są one zapinane na wygodny sztyft, który łatwo zapiąć i odpiąć. Mogą być wykonane ze złota, srebra, lub z platyny. Jeżeli chcemy, aby delikatnie połyskiwały, to możemy wybrać modele zdobione cyrkoniami, diamentami, lub kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Kolczyki Celebrytki są wykonane z niesamowitą dbałością o każdy szczegół i posiadają wyjątkowe wzory. Możemy je założyć małej dziewczynce, gdyż dostępna jest seria dziecięca, zawierająca kolczyki w kształcie serduszek, koniczynek, czy gwiazdek, które oddają dziewczęcy charakter. Dla dorosłych kobiet kolczyki mogą przybrać formę małych kuleczek, przeróżnych kształtów geometrycznych, albo posiadać wiszące elementy. Złote są najdroższe ze względu na kruszec z jakiego są wykonane, a najtańsze będą srebrne. Kolczyki są najczęściej sprzedawane oddzielnie, ale możemy do nich dokupić łańcuszek, albo bransoletkę w tym samym stylu. Próba złota z jakiego zostały wykonane kolczyki, jest zawsze wybita na wewnętrznej stronie zapięcia, aby nie było widoczne w trakcie użytkowania.

Bez względu jaki kształt ich wybierzemy, będą doskonale pasowały do każdego stroju. Celebrytki doskonale się nadają na prezent dla bliskiej nam osoby. Kupując je w salonie jubilerskim dostaniem je zapakowane w gustowne pudełko, w którym mogą być przechowywane. Jeżeli będziemy je systematycznie przecierać specjalną szmatką do biżuterii, to na długo zachowają swój blask. Złote kolczyki najlepiej wyglądają w komplecie z łańcuszkiem.