Kołdry do hoteli przynoszą zyski

Ostatnie dziesięciolecie było przełomowe w moim życiu. Intensywny czas wynikał z tego, że przejęliśmy wraz z mężem firmę, którą wcześniej z sukcesami prowadzili jego rodzice. Firma ta zajmuje się od lat produkcją pościeli wysokiej jakości. Dostarczała ona swoje produkty do znanych sieciówek. Mimo naprawdę dobrego rozwoju postanowiliśmy z mężem jeszcze go przyspieszyć, głównie poprzez znalezienie nowych odbiorców i nieznaczne poszerzenie oferty. Okazał się to strzał w dziesiątkę, mimo tego, że kosztował nas sporo pracy.

Produkcja kołder i poduszek

kołdry hoteloweJeszcze kilkanaście lat temu nie sądziłam, że kiedykolwiek będę prowadziła firmę. I to dużą firmę. Na dzień dzisiejszy z sukcesami prowadzę z mężem przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją kołder i poduszek z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów. Do momentu, kiedy firma prowadzona była przez moich teściów, większość produktów sprzedawaliśmy do dużych, sieciowych marketów. Reszta szła do indywidualnych klientów. Postanowiliśmy rozszerzyć nieco grono odbiorców i lekko poszerzyć asortyment. Zabieg ten spowodował ogromne wzrosty. To, co zrobiliśmy, to zaczęliśmy produkować poduszki i kołdry hotelowe, które muszą spełniać nieco inne wymagania, niż pościel sprzedawana w sklepach. Są to zazywczaj poduszki i kołdt hipoalergiczne o średniej miękkości. Większość hoteli zamawia u nas tekstylia z wyszytym logo hotelu. Na ten moment nawiązaliśmy współpracę ze znaną, światową sieciówką hoteli wysokiej klasy, którzy są zainteresowani dłuższą współpracą. Bardzo spodobały  im się proponowane przez nas produkty. Stosujemy naturalne materiały, która są produkowane w zgodzie z założeniami ekologii. Poduszki i kołdry testujemy z mężem osobiście. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci będą mieli gwarantowany spokojny i wygodny sen. Naszą ofertę poszerzyliśmy nie tylko o pościele hotelowe. Stworzyliśmy też niedawno komplety pościeli dziecięcej, począwszy na takiej dedykowanej niemowlętom, na pościeli dla nastolatków skończywszy. W przyszłym roku chcemy uruchomić produkcję kocy. 

Od blisko dziesięciu lat prowadzę z mężem firmę produkującą pościele. Przedsiębiorstwo, które przejęliśmy, miało już ugruntowaną pozycję na rynku, jednak i tak postanowiliśmy poszerzyć nieco ofertę. Postawiliśmy głównie na poduszki i kołdry do hoteli. Nasz produkty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, a więc spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mamy już kilku poważniejszych odbiorców, którzy są zainetresowani dłuższą współpracą na większą skalę.