Kamery w jakości HD

W naszej firmie coraz częściej dochodziło do kradzieży i stwierdziliśmy, że trzeba będzie coś z tym zrobić. Oczywiście w grę wchodziło kilka opcji, które są najbardziej popularne przy rozwiązywaniu takich problemów na przykład zainwestowanie w specjalną kamerę, czy też w ochronę, która niemalże całą dobę jest do waszej dyspozycji i monitoruje wszystko na bieżąco. Oczywiście kamera wydawała się najtańszą opcją.

Nowoczesne kamery do domu

kopułkowe kamery hd DahuaZ tego względu, że były bezobsługowe i tak naprawdę nie musieliśmy inwestować w dodatkowych pracowników, którzy będą zajmować się dooglądaniem naszego interesu. Kamera nagrywająca w HD jest na tyle dokładna i precyzyjna, że faktycznie jak przeglądaliśmy oferty kamer w sklepach stacjonarnych i mogliśmy zapoznać się z obrazem jaki jest nagrywany to wiedzieliśmy, że to będzie rozwiązanie idealne dla nas. Kamery HD postanowiliśmy jednak zamontować samodzielnie, więc już odchodziły nam jakieś koszty. Przede wszystkim zależało nam na tym, aby kamera była gotowa jak najszybciej. Dlatego też poprosiliśmy pracownika o podstawową konfigurację kamery tak, abyśmy mogli wrócić do firmy i ją zainstalować w miejscach, które były już wyznaczone przez naszych pracowników. Technologia w dzisiejszych czasach idzie na tyle do przodu, że faktycznie nie przyjmowaliśmy się niczym i tak naprawdę od nas zależało czy wybierzemy kopułkowe kamery hd Dahua czy nagrywające w innej rozdzielczości. Jak zamontowaliśmy kamerę po raz pierwszy widzieliśmy że pracownicy nie do końca są zadowoleni właśnie z takiej inwestycji, ale trudno się dziwić. W końcu będą teraz monitorowani tą kamerą najlepszej jakości, która wychwyci niemalże każdy ruch i szczegóły na ekranie. Sama konstrukcja kamery nie bardzo mnie interesowała z tego względu, że nie znałem się aż tak na technologii chociaż faktycznie nie miałem trudności z tym, aby kamerę podłączyć. Dzięki czemu też wszystko to wydawało mi się o wiele łatwiejsze. Do każdej kamery oczywiście dołączona była dokładna instrukcja obsługi, z której mogłem wyczytać jak powinno się ustawiać kamerę na automatyczne nagrywanie.

Wiedziałem też, jak zgrywać pliki na kartę pamięci. Wszystko więc było dopracowane od początku do końca i cieszę się, że w końcu w firmie zdecydowaliśmy się na taką inwestycję. Od momentu montażu kamery HD widzimy, że jest coraz mniej kradzieży, gdyż pracownicy na pewno zdają sobie z tego sprawę, że są na bieżąco sprawdzani i kontrolowani, także polecam taką inwestycję każdemu przedsiębiorcy, który doświadcza podobnych problemów.v