Jadę z narzeczonym do ulubionego pensjonatu w górach

Mój narzeczony zrobił mi niesamowitą niespodziankę i zarezerwował dla nas tygodniowy wypoczynek w górach. uwielbiamy góry. Tam się poznaliśmy. Spędzamy w górach każda wolną chwilę. Naszym ulubionym miejscem jest Białka Tatrzańska. To tam narzeczony mi się oświadczył. Mam do tej miejscowości wielki sentyment i cieszę się z każdej chwili tam spędzonej.

Narzeczony zarezerwował dla nas pensjonat w górach

Białka Tatrzańska pensjonatyBiałka Tatrzańska to śliczna miejscowość. Mieszkają w niej bardzo sympatyczni i uprzejmi ludzie. Zawsze miło jesteśmy przyjmowani przez mieszkańców. Zazwyczaj kiedy pojawiamy się w Białce Tatrzańskiej to zatrzymujemy się w naszym ulubionym pensjonacie. Tym razem będzie tak samo. Białka Tatrzańska pensjonaty i atrakcje , które są dostępne można sobie zarezerwować w przystępnych cenach. To jest miejscowość turystyczna jednak nie trzeba się obawiać o swoje wydatki. Wszystkie ceny są rozsądne i turysta nie musi się bać. Jest wiele miejscowości, w których koszty pensjonatów czy hoteli są bardzo wysokie i nie każdy może sobie pozwolić na takie wyjazdy. My mamy już swoje sprawdzone miejsce. Z właścicielami pensjonatu w Białce jesteśmy zaprzyjaźnieni. Często się ze sobą kontaktujemy. Jesteśmy w tym samym wieku i mamy podobne zainteresowania. Pensjonat, który tak bardzo polubiliśmy jest przyjazny dla rodzin z dziećmi a także dla zwierzaków. My mamy psa od czterech lat i on zawsze z nami wyjeżdża na wakacje w górach. Nie musimy za niego płacić dodatkowych opłat a Burek świetnie się tam czuje. Pensjonat ma spory ogród i każdy zwierzak lubi tam spędzać czas. W trakcie wędrówek można swoje zwierzaki zostawiać albo w pokoju albo w ogrodzie i właściciele pomagają wówczas w opiece. Białka Tatrzańska urzekła nas kilka lat temu i tak już zostanie. W przyszłości marzy mi się, żeby tam zamieszkać na stałe. To jest moje największe marzenie i byłabym bardzo szczęśliwa jeśli udałoby mi się je kiedyś w przyszłości spełnić. Chciałabym mieć także pensjonat. Mały, przytulny z dobrą kuchnią i atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Sama uwielbiam miło spędzać czas na wakacjach i to samo chciałabym zapewniać moim gościom. Na razie są to tylko plany i marzenia ale kto wie co się jeszcze nam przydarzy w przyszłości.

Wyjazd do Białki Tatrzańskiej już coraz bliżej. Jestem już spakowana i nie mogę doczekać się naszego wyjazdu. Nasz psiak jak zwykle jedzie z nami. Cieszę się na samą myśl, że znowu będziemy mogli wędrować po górach. Będziemy odkrywać nowe miejsca a także spędzać miło czas w miejscach, które są dla nas niezwykle ważne i do których mamy duży sentyment.