Farby do działań artystycznych

 

Uwielbiam różnego rodzaju działania artystyczne. Szczególnie uwielbiam w różnego rodzaju metody ozdabiania od jakiegoś czasu zajmuje się techniką zwaną decoupage polegającą na tym, że najpierw maluję różnego rodzaju powierzchnie, najlepiej drewniane, farbą, a następnie pokrywam je klejem. Później przyklejam różnego rodzaju ozdoby, kończąc całość bezbarwnym lakierem.

Łatwiejszy decopupage z odpowiednią farbą

miedziana farby do decoupageOd zawsze lubiłam ozdabiać różnego rodzaju przedmioty. Z czasem z pasji uczyniłam zawód, ponieważ wyspecjalizowałam się w technice zwanej decoupage i zaczęłam go nauczać. Takim zdobnictwem zajmuję się już od kilku lat, w związku z czym wiem, jak ważne są odpowiedniej jakości materiały. Ostatnio trafiłam na miedziane farby do decoupage i odkryłam, że ozdabianie pudełek tą metodą może być jeszcze łatwiejsze. Przede wszystkim farba doskonale kryje, w związku z czym wystarczy tylko jedna warstwa aby pudełko, uzyskało piękny, intensywny kolor. Farba została jednak przygotowana w taki sposób, że nawet najcieńsze elementy, które na nią przyklejam w żaden sposób nie są przez nią zdominowane. Farba jednocześnie dobrze kryje i doskonale da się przykryć czymś innym, dzięki czemu jest idealna właśnie do decoupage. Przygotowałam przy pomocy tej farby już kilka pudełek i muszę przyznać, że jestem naprawdę bardzo zadowolona z jej jakości przede wszystkim jest farba bardzo wydajna dzięki czemu wystarcza jej naprawdę niewiele. Co więcej jest niezwykle trwała i stosunkowo odporna na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne po zabezpieczeniu i bezbarwnym lakierem zyskuje pewność, że przygotowane przeze mnie pudełko wytrzyma naprawdę długo. Farbka jest dostępna w niskiej cenie, w związku z czym początkowo nieco obawiałam się o jej jakość. Na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne, okazało się, że doskonały produkt wcale nie musi być drogi. Cieszę się, że trafiłam na tę farbkę, ponieważ ma piękny, nieszablonowy kolor. Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju działań artystycznych, dlatego bardzo chętnie z niej korzystam.

Wszelkiego rodzaju działania artystyczne nie mają sensu jeżeli wykonuje się je farbami złej jakości. Dlatego właśnie bardzo się cieszę, że trafiłam na doskonałej jakości farbki do decoupage. Przyznaję, że początkowo zachęciła mnie jej cena i kolor, z czasem jednak przekonałam się że jest produktem doskonałej jakości. Dlatego teraz nie wyobrażam sobie pracy bez niej. Jest doskonała do ozdabiania czegokolwiek metodą decoupage. Sprawdza się doskonale, dlatego serdecznie ją polecam.