Estetyczne usta dzięki makijażowi permanentnemu

Moje małe usta zawsze były dla mnie dość sporym kompleksem. No, może nie przez całe życie, ale odkąd stałam się nastolatką i zaczęłam zwyczajnie zwracać uwagę na takie rzeczy. Gdy wchodziłam w okres pełnoletności w dodatku modne zaczęło być podkreślanie ust w taki sposób, aby zaznaczyć, jak duże i pełne są, co tylko sprawiło, że czułam się jeszcze gorzej. Znalazłam jednak na to rozwiązanie.

Pięknie zrobione usta

profesjonalny makijaż permanentny ust łódźOd czasów nastoletnich borykałam się z kompleksem małych ust, który potrafił bardzo mocno wpłynąć na moje poczucie własnej wartości. Długo starałam się z nim walczyć, ale wciąż spoglądałam na swoje koleżanki z zazdrością widząc, jak pięknie prezentują się w makijażu ich wargi. Kiedy przyszła dodatkowo moda, aby je podkreślać matowymi pomadkami, poczułam się jeszcze gorzej ze sobą, jednak po czasie zrozumiałam, że małe usta również mogą być piękne zwłaszcza, gdy w modzie związanej z makeupem zaczęły pojawiać się elementy z makijażu koreańskiego, gdzie kobiety wręcz pomniejszają sobie usta pokazując, że takie są bardziej urocze. Wówczas nabrałam sporo dystansu do swoich kompleksów, a jednak zdecydowałam się na profesjonalny makijaż permanentny ust Łódź posiada świetne salony w których warto się poddać temu zabiegowi. Zdecydowałam się to zrobić nie ze względu na kompleksy, a z czystej wygody. Pomimo tego, że latami starałam nauczyć makijażu ust, aby móc je optycznie powiększać przy pomocy matowej pomadki, to jednak rzadko kiedy wychodziło mi to równo. Makijaż permanentny ust z kolei idealnie podkreślił mój naturalny kształt ust, przepięknie je podkreślił i sprawił, że pomimo tego, że są niewielkie prezentują się niezwykle zmysłowo i kobieco. Nie sądziłam, że aż taki efekt uda się osiągnąć. Jestem teraz dumna z tego, jak prezentują się moje usta i w życiu nie zgodziłabym się już na ich powiększanie, ani też nie spoglądam na koleżanki z zazdrością. Makijaż permanentny jeszcze bardziej uświadomił mi to, że małe może być piękne i też permanentnie wyleczył mnie z mojego kompleksu z którym tyle lat się zmagałam.

Makijaż permanentny ust sprawił, że nie muszę już codziennie męczyć się z pomadką starając się namalować idealnie symetryczne usta. Zawsze zajmowało mi to mnóstwo czasu więc teraz mój codzienny makeup jest o niego pomniejszony. Zamiast spędzać co rano godzinę przed lusterkiem, bo i tyle potrafiłam się męczyć z podkreśleniem swoich warg, teraz cały makijaż zajmuje mi maksymalnie dwadzieścia minut, a usta przez to, że są takie śliczne wystarczy podkreślić ładnego koloru błyszczykiem.