Certyfikowany producent drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne powinny spełniać wszystkie normy, jakie stawia im Unia Europejska. Dzięki temu producent może uzyskać cenny certyfikat i stosować go w celach marketingowych. Niedawno taki dokument uzyskała firma produkująca drzwi zewnętrzne w Bielsku-Białej. Musieli oni przejść kontrolę, która okazała się pozytywna dla nich. Skąd to wiem? Pracuję w urzędzie, w którym przyznajemy takie certyfikaty. Otrzymanie takiego dokumentu jest dużym sukcesem dla firmy. Wielu producentów stara się o niego przez kilka lat.

Certyfikat dla producenta drzwi zewnętrznych

drzwi zewnętrzne z Bielska-BiałejKontrola odbyła się w zeszłym miesiącu. Zakład produkujący drzwi zewnętrzne z Bielska-Białej starał się o taki certyfikat przez trzy miesiące. Kontroli podlegało kilka ważnych elementów każdych drzwi. Sprawdzono, czy na pewno uszczelki są wystarczająco odporne na działanie czynników szkodliwych, takich jak mróz, deszcz lub nadmierne słońce. Badano to w komorze, która umożliwia odwzorowanie takich warunków. Wynik badań był korzystny. Sprawdzano także drewno. Producent może używać każdego gatunku drewna, o ile jest ono odpowiednio twarde. Lakier musi być bezpieczny. Nie powinien być toksyczny, ponieważ przez takie drzwi przechodzić będą ludzie. Wiadomo, że trafią one do czyjegoś domu. Nie ma ogólnych norm dotyczących drzwi, ale są takie, dzięki którym można określić ich jakość. Producent zamawia zamki od szwajcarskiej firmy. Być może to właśnie dlatego są tak precyzyjnie wykonane. Dwa tygodnie po kontroli firma otrzymała informację o tym, że wyszła ona pozytywnie. Po wystawieniu certyfikatu producent może go umieszczać na swoich reklamach. Ile kosztuje wyrobienie dokumentu? Płaci się tylko wtedy, kiedy kontrola wyjdzie negatywnie. W tym przypadku wszystko było na odpowiednim poziomie, dlatego producent nie musiał zapłacić żadnych pieniędzy. Tydzień przed kontrolą otrzymał wszystkie wytyczne, które miały być badane. Widać, że solidnie się do tego przygotował oraz, że sprawę traktuje niezwykle poważnie.

Być może Ty także zajmujesz się produkcją jakiś towarów. Nieważne co to jest. Możesz uzyskać certyfikat wysokiej jakości. Pamiętaj, aby faktycznie zapewnić taką jakość. Jeżeli tak będzie, nie będziesz miał problemu z otrzymaniem dokumentu. Przedsiębiorstwa, które już go utrzymały twierdzą, że okazało się to dla nich najlepszą formą reklamy. Twierdzi się nawet, że dzięki temu poziom sprzedaży wzrasta nawet o trzydzieści pięć procent. Taki wynik jest korzystny dla każdej firmy. Być może i Tobie potrzebny jest certyfikat wysokiej jakości.